آموزش هیپنوتیزم و یوگا(کلید رسیدن به سعادت)<br/>هر کس با هیپنوتیزم کردن خود میتواند به سعادت برسد,یعنی میتواند به هر چه دلخواه اوست نائل آید,می تواند لذت buy-sell personal books
آموزش هیپنوتیزم و یوگا(کلید رسیدن به سعادت)<br/>هر کس با هیپنوتیزم کردن خود میتواند به سعادت برسد,یعنی میتواند به هر چه دلخواه اوست نائل آید,می تواند لذت buy-sell personal books
ارسال شده توسط : حمید
همه آگهی های این کاربر
٠٩١١٨٥٠٦٠٧٢
قیمت : 25,000 تومان
ارسال شده توسط : حمید
تلفن: ٠٩١١٨٥٠٦٠٧٢
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد
قیمت
25,000 تومان

آموزش هیپنوتیزم و یوگا(کلید رسیدن به سعادت)
هر کس با هیپنوتیزم کردن خود میتواند به سعادت برسد,یعنی میتواند به هر چه دلخواه اوست نائل آید,می تواند لذت دون ژوان ها,مشروبخوارها و افیونی ها را با هم احساس کند. می تواند در عالم خلسه بهترین غذاها را نوش جان کند و می تواند آرامش کافی برای زندگی کردن بدست بیاورد,حتی میتواند مثل یک شاعر یا مثل یک عارف از جهان لذت ببرد,و اگر مومن باشد از این راه می تواند بهتر نسبت به خداوند ,معرفت حاصل کند. حتی با استفاده از هیپنوتیزم ,می توان موهای سپید را نیز به موهای سیاه طبیعی و زنده مبدل کرد!
به کمک هیپنوتیزم میتوان شخصییت افراد را دگرگون ساخت میتوان برای زندگی افراد بی هدف هدفی مشخص تعیین کرد و حتی میتوان از یک فرد عادی یک نابغه ساخت و بنابراین با استفاده از این فن می توان تعداد نوابغ دنیا را به چندین برابر افزایش داد!
بیخوابی ،زکام،اعتباد به الکل ،اعتیاد به سیگار و افیون ،تنگی نفس ،طاسی سر ,ریزش مو و ضعف حافظه را نیز با استفاده از هیپنوتیزم می توان معالجه کرد.
با استفاده از هیپنوتیزم میتوان جوانی از دست رفته را باز یافت ،چین و چروک صورت را برطرف کرد،چاقی زیاد یا لاغری زیاد را از بین برد و ...به کمک هیپنوتیزم می توان زیباتر شد!
بکمک هیپنوتیزم می توان بسیاری از نابسامانی های جنسی را درمان کرد و حتی می توان از کودکان عقب افتاده ,کودکانی مستعد و باهوش ساخت.
هیپنوتیزم میتواند به کمک راهنمایان تحصیلی دانش آموزان بشتابد چون بهترین راه برای کشف استعدادهای دیگران،هیپنوتیزم کردن آنان است.
به کمک هیپنوتیزم می توان قدرت هنرمندان را چند برابر کرد و می توان هنرمندان کم کار را به فعالیت پیگیر وا داشت.
هر کس که بتواند ،بمرحله (خودهیپنوز) برسد،احساس و هوش خارق العاده ای پیدا خواهد کرد.
هر کس که بتواند خود را هیپنوتیزم کند،می تواند وضع روانی،فکری و روحی خود را بهر کیفیتی که دلش میخواهد در آورد،در حالت جذبه روحی و الهی ،در خلسه و اغما.
اگر بخواهد راه صحیح را بیابد،یا بهدف خود برسد ،(خود هیپنوتیزم)بهترین وسیله است.
هر کس میتواند از طریق (خود هیپنوتیزم)در مقابل همه آلام نفوذ ناپذیر بشود،تحمل مرگ و نیستی اقوام خانواده،بی تاثیر و بی عاطفه بودن در مقابل جنگ و کشتار و آتش و خون ، اگر بخواهید، از طریق هیپنوتیزم امکان پذیر است.
هر فردی در روز با چند دقیقه ورزش فکری و عصبی و جسمی(خودهیپنوتیزم و یوگا) میتواندبحال خلسه درآید، و بعد در حالت تمرکز بخود تلقین کند ،من بانشاطم خوش و خوشحالم,از همه مواهب زندگی لذت می برم ، از مرگ ترسی ندارم .
هر کس با چند ماه تمرین تمرکز(خودهیپنوتیزم) و ورزش یوگا میتواند به آرامش و لذت دلخواه برسد.
در دنیایی که بکمک قوانین روانشناسی میتوان گربه ها را تربیت کرد که موش ها را نخورند و حیوانا ت را تربیت کرد که با آدمها بازی کنند و معاشر باشند ، با خودهیپنوتیزم هم میتوان افراد را تربیت کرد که بدون این که عالم و حکیم باشند یک انسان باشند ,انسانی که بدون توجه به مذهب و خالق؛جهل و ترس و نفع در او نقشی نداشته باشد.
مجموعه کامل خود آموز خود هیپنوتیزم که شامل 7 ساعت آموزش صوتی به صورت کامل و جامع شامل 6 جلسه میباشد.به همراه جزوه کامل که شما در 5 جلسه ,خود هیپنوتیزم و چهار عمل اصلی یوگا را به صورت کامل آموزش میبینید و درس ششم شما همراه استاد چهار عمل یوگا را کار میکنید و بعد از یوگا استاد شما را عملا هیپنوتیزم میکند.
به همراه این مجموعه چهارجلد کتاب الکترونیکی آموزش خودهیپنوتیزم و دگر هیپنوتیزم به شما داده خواهد شد.که این چهار جلد گرانبها ترین کتابهای خودهیپنوتیزم و دگر هیپنوتیزم میباشند.
مجموعه های دیگری که در این پکیج قرار دارند
1-مستند هیپنوتیزم درمانی (در این مستند مشاهده میکنید که چگونه اساتید و دکتر ها بیمارانشان را با هیپنوتیزم درمان میکنند)این مستند در یک دی وی دی قرار دارد
2- مستند نیروی جاذبه (در این مستند مشاهده میکنید که تلقین و تصویر سازی و هیپنوتیزم چقدر در زندگی اهمیت دارند و یاد خواهید گرفت که چگونه از این علم برای موفقییت در زندگیتان استفاده کنید) این مستند در یک دی وی دی قرار دارد
3- بیش از 270کتاب و مقاله در زمینه علوم غریبه,هیپنوتیزم ,موفقییت,انرژی درمانی,دعانویسی و...
4-بیش از 100 موزیک بیکلام مدیتیشن و آرام بخش
5- بیش از 100 تصویر بسیاز زیبا وروحیه انگیز برای صفحه دسکتاب و قابل پرینت برای اتاقتان
این مجموعه خود آموز کامل خودهیپنوتیزم در 3 دی وی دی به قیمت 25000 برای شما عزیزان عرضه میشود.
در کشور های خارج هم چنین مجموعه ای وجود دارد,البته به زبانهای انگلیسی,فرانسه,آلمانی و غیره که تهیه آنها برای شما یا غیر ممکن است.یا بسیار گران و یا به علت تسلط نداشتن بزبان خارجی غیر قابل استفاده است.مجموعه خود آموز خودهیپنوتیزم علم نوپا و بسیار ارزنده خودهیپنوتیزم را آموزش میدهد و راز بزرگی را افشا میکند.
در کشورهای خارجه قیمت این پکیج که بدون کتاب و مستند است به مبلغ بالای 700 تا 900 دلار فروخته میشود. وشما میتوانید این مجموعه ارزشمند را که علاوه بر خود آموز خودهیپنوتیزم و یوگا قرار دارد فلیم های مستند آموزشی و هدایای دیگر هم عرضه میشود
برای خرید این مجموعه ابتدا محصول را دریافت سپس هزینه آن را پرداخت نمایید
برای این کار به سایت http://inforosh.com مراجعه کرده و در بخش روانشناسی گزینه آموزش خودهیپنوتیزم و یوگا به صورت کاملا عملی را کلیک کرده و روی گزینه خرید پستی کلیک کنید فرم را پر کرده و مسئول بخش پشتیبانی در اولین فرصت برای شما تماس گرفته و با هماهنگی شما آن را برایتان ارسال میکند.و شما پس از دریافت محصول پول را به مامور پست پرداخت نمایید.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه خود هیپنوتیزم به وبلاگ http://kabok.parsfa.com مراجعه فرمایید
و برای توضیحات بیشتر این مجموعه با شماره های
بخش پشتیبانی 09118506072
بخش فنی 09352191655 تماس حاصل فرمایید.

ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد

عضویت شما در خبرنامه لوکوپوک با موفقیت ثبت گردید جهت تکمیل عضویت به ایمیل خود مراجعه نمایید.

عضویت عضویت
پاک کردن
عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
ساری