احتیاج به خود هیپنوتیزم همانند احتیاج به برق و روشنایی است<br/><br/>همه مردم دنیا به خود هیپنوتیزم به اندازه برق وروشنایی احتیاج دارند. تا اختراعی نشده تا ا buy-sell personal books
احتیاج به خود هیپنوتیزم همانند احتیاج به برق و روشنایی است<br/><br/>همه مردم دنیا به خود هیپنوتیزم به اندازه برق وروشنایی احتیاج دارند. تا اختراعی نشده تا ا buy-sell personal books
ارسال شده توسط : حمید
همه آگهی های این کاربر
٠٩١١٨٥٠٦٠٧٢
قیمت : 25,000 تومان
ارسال شده توسط : حمید
تلفن: ٠٩١١٨٥٠٦٠٧٢
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد
قیمت
25,000 تومان

احتیاج به خود هیپنوتیزم همانند احتیاج به برق و روشنایی است

همه مردم دنیا به خود هیپنوتیزم به اندازه برق وروشنایی احتیاج دارند. تا اختراعی نشده تا اختراعی ظاهر نگشته و عملا مردم آن اختراع را بکار نبرده اند نمیدانند که به آن احتیاج دارندخود هیپنوتیزم کلید مغز و احساسات اراده و افکار است. خود هیپنوتیزم آرامش وراحتی خونسردی ونشاط به شما میدهد. خود هیپنوتیزم هر فردی را قادر میسازد در مقابل همه مشکلات مادی معنوی عشقی و اجتماعی زندگی در کمال خونسردی ونشاط مبارزه کند و پیروز شود یا خونسردو بی تفاوت رها کند تا خودش حل شود.

احتیاجی که هر خانواده به هیپنوتیزم دارد.

اگر در خانه ای برق قطع شود کمبود برق احتیاج به برق کاملا معلوم است وحتی قطع برق اعضا خانواده راعصبی وناراحت ونگران میکند زیرا اطاقها تاریک میشود یخچال وکولر یا ا پنکه از کار می افتد و ناراحتی های دیگری پدید می آید.

حالا من میگویم هر خانواده ای باندازه برق به هیپنوتیزم هم احتیاج دارد.چرا؟به چه دلیل ؟

هیپنوتیزم بهترین کپسول رفع اختلافات خانوادگی است نه تنها از بالا رفتن آمار طلاق که جلوگیری می کند بلکه ناراحتی واختلافات عصبی زنها و شوهر ها را از بین میبرد و قدرت گذشت و سازش آنها را زیاد میکند که بتواند با یکدیگر در صفا و صمیمیت بسر برند.

هیپنوتیزم کپسولی است بنام کپسول مهندسی,کپسول دکتری,کپسول نقاشی,کپسول هنر,و بالاخره کپسول ایجاد عشق به هر نوع کار دلخواه و کپسول ایجاد عشق به هر نوع کار دلخواه و کپسول ایجاد نفرت و خودداری از هر نوع کار ناشایست و نادرست.

مثلا شما میخواهید پسرتان مهندس شود,یا دخترتان پزشک شود,ولی هیچکدام نمیتوانند,یا علاقه ندارند.بوسیله هیپنوتیزم این کار عملی است,هیپنوتیزم شبیه کپسول است که البته با شرایطی به او میخورانیم و در نتیجه خود به خود سدهای مغزی شکسته میشود و نیروهای گره خورده و در زنجیر شده عصبی و درونی رها می شود. و شروع به کار و فعالیت در را صحیح و درست مینمایند.

هیپنوتیزم داروی درد اکثر اختلافات خانوادگی است.

خودهیپنوتیزم چارهمه این دردهاست.

خودهیپنوتیزم کلید مغز ,عواطف و احساسات شما است.

همانطور که شما احتیاج به غذا و هوا دارید,همانطور که شما احتیاج به پا دارید که راه بروید,همانطور هم احتیاج به خودهیپنوتیزم دارید.

خودهیپنوتیزم شما را به سکون و آرامش میرساند:شما را به دنیای آرامش و راحتی اعضا و اعصاب میرساند.

به کمک هیپنوتیزم شما میتوانید,ظلمها و بیعدالتیها,حق کشیها,قانون شکنی های زائیده اجتماع سرمایه داری را اگر نمی توانید از بین ببربید لااقل تحمل کنید.

خود هیپنوتیزم رفیق فداکار و پزشک دلسوز کوژ پشتان ناقص الخلقه ها زشت رویان است,که می تواند به آنها آنچنان تحمل و توانایی بدهد,و آنچنان نیرو و ااستعدادی بخشید که ترقی و تعالی مادی و معنوی یا هنری خود را جانشین جور و ستم معشوقشان نمایید.

خودهیپنوتیزم اگر استمرار یابد,آنچنان تفکر و تعقل و استعدادهای درونی را پرورش میدهد و بزرگ میکند,که انسان معمولی را تبدیل به نابغه ای بزرگ جهانی خواهد شد,بعنوان مثال اگر فردی قبل از شروع خودهیپنوتیزم,استعدادهایش به اندازه مورچه باشد,پس از ماه هاتکرار خودهیپنوتیزم تبدیل به شیری مقتدر و توانا میشود.

خود هیپنتیزم در موفقیتهای زندگی روزانه و در بسیاری از موارد میتواند موثر باشد . در زیر تعدادی از فواید خودهیپنوتیزم ذکر میشود:

1-خودبینی ونشاط در زندگی2-ازدیاد مقاومت جسمی وفکری3-معالج بیخوابی4-بیدارشدن از خواب در هر موقع دلخواه5-تقویت حافظه6-تقویت تمرکزفکر 7-تیز بینی وتیز شنوایی8-سرعت در یادگیری9-موفقیت در امتحانات ویادآوری خاطرات بسیار دور10-دندان پزشکی11-ترس از سن صحنه نمایش سخنرانی رادیو تلویزیون12-بیدارکردن استعدادهای خفته13-زایمان بی درد بوسیله خودهیپنوز14-معالجه لکنت زبان15- کمرویی,ترسویی واعتماد به نفس16-ترک بسیاری از عادات نظیر سیگار کشیدن17-انحرافات جنسی18-وحی والهام 19-خود هیپنوتیزم در تمام ورزشها,خودهیپنوتیزم برای موفقییت در ورزشها و رسیدن بمقام قهرمانی نقش اعجاز انگیزی دارد.20-خود هیپنوتیزم در جراحی 21-محرکات ذهنی و وسواس 22-درمان چاقی و لاغری بوسیله خودهیپنوتیزم 23-هیپنوتیزم در پزشکی24-بیماری پرخوری با هیپنوتیزم25-ثروتمند شدن از طریق خودهیپنوتیزم

خود هیپنوتیزم قادر است بمرور همه اینقبیل اختلالات و عوامل منفی فکری و ذهنی را از بین ببرد و ناخودآگاه وی آنچنان او را راهنمایی کند که بدون اشتباه و لغزش بسوی ثروتمند شدن پیش برود.

در حال خودهیپنوتیزم بایستی به شعور ناخود آگاه تلقین کرد و از شعور ناخود آگاه خواست که شخص را ثروتمند کند.پس از گذشت مدت زمانی ,شعور ناخود آگاه آنچنان نقشه ها و طرحهای ابتکاری و خلاقه ای برای ثروتمند شدنارائه خواهد کرد که شخص متعجب خواهد شد و در ضمن با راهنمایی های صحیح از اشتباح و لغزش جلوگیری خواهد کرد.

مجموعه کامل خود آموز خود هیپنوتیزم که شامل 8 ساعت آموزش صوتی به صورت کامل و جامع شامل 6 جلسه میباشد.به همراه جزوه کامل که شما در 5 جلسه ,خود هیپنوتیزم و چهار عمل اصلی یوگا را به صورت کامل آموزش میبینید و درس ششم شما همراه استاد چهار عمل یوگا را کار میکنید و بعد از یوگا استاد شما را عملا هیپنوتیزم میکند.

به همراه این مجموعه چهارجلد کتاب الکترونیکی آموزش خودهیپنوتیزم و دگر هیپنوتیزم به شما داده خواهد شد.که این چهار جلد گرانبها ترین کتابهای خودهیپنوتیزم و دگر هیپنوتیزم میباشند.

مجموعه های دیگری که در این پکیج قرار دارند

1-مستند هیپنوتیزم درمانی (در این مستند مشاهده میکنید که چگونه اساتید و دکتر ها بیمارانشان را با هیپنوتیزم درمان میکنند)این مستند در یک دی وی دی قرار دارد

2- مستند نیروی جاذبه (در این مستند مشاهده میکنید که تلقین و تصویر سازی و هیپنوتیزم چقدر در زندگی اهمیت دارند و یاد خواهید گرفت که چگونه از این علم برای موفقییت در زندگیتان استفاده کنید) این مستند در یک دی وی دی قرار دارد

3- بیش از 150 کتاب و مقاله در زمینه علوم قریبه,هیپنوتیزم ,موفقییت,انرژی درمانی,دعانویسی و...

4-بیش از 100 موزیک بیکلام مدیتیشن و آرام بخش

5- بیش از 100 تصویر بسیاز زیبا وروحیه انگیز برای صفحه دسکتاب و قابل پرینت برای اتاقتان

این مجموعه خود آموز کامل خودهیپنوتیزم در 3 دی وی دی به قیمت 25000 برای شما عزیزان عرضه میشود.

در کشور های خارج هم چنین مجموعه ای وجود دارد,البته به زبانهای انگلیسی,فرانسه,آلمانی و غیره که تهیه آنها برای شما یا غیر ممکن است.یا بسیار گران و یا به علت تسلط نداشتن بزبان خارجی غیر قابل استفاده است.مجموعه خود آموز خودهیپنوتیزم علم نوپا و بسیار ارزنده خودهیپنوتیزم را آموزش میدهد و راز بزرگی را افشا میکند.

در کشورهای خارجه قیمت این پکیج که بدون کتاب و مستند است به مبلغ بالای 700 تا 900 دلار فروخته میشود. وشما میتوانید این مجموعه ارزشمند را که علاوه بر خود آموز خدهیپنوتیزم و یوگا قرار دارد فلیم های مستند آموزشی و هدایای دیگر هم عرضه میشود

برای خرید این مجموعه ابتدا محصول را دریافت سپس هزینه آن را پرداخت نمایید
برای این کار به سایت http://inforosh.com مراجعه کرده و در بخش روانشناسی گزینه رسیدن به تمام اهداف و آرزوهایتان را کلیک کرده و روی گزینه خرید پستی کلیک کنید فرم را پر کرده و مسئوا بخش پشتیبانی در اولین فرصت برای شما تماس گرفته و با هماهنگی شما آن را برایتان ارسال میکند.و شما پس از دریافت محصول پول را به مامور پست پرداخت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خود هیپنوتیزم به وبلاگ http://kabok.parsfa.com مراجعه فرمایید

و برای توضیحات بیشتر این مجموعه با شماره های 09118506072 و 09352191655 تماس حاصل فرمایید


ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد

عضویت شما در خبرنامه لوکوپوک با موفقیت ثبت گردید جهت تکمیل عضویت به ایمیل خود مراجعه نمایید.

عضویت عضویت
پاک کردن
عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
ساری